Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van ojan internetes oldal...

Van ojan internetes oldal ahol ingyen tudok angolt tanulni?

Figyelt kérdés
ha van mi az oldal neve ?
2010. jún. 19. 20:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
44%
Először magyarul tanulj már meg. Hány éves vagy?
2010. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
24%
Te végtelenül sötét a világ dogaival nem igazán tisztába lévő gyermek had világosítsalak fel. Először valakivel a magyar helyesírás szabályait kéne tisztáznod, másrészt egy ilyen primitív kérdést csak igen keveset láttam. Ha ezt komolyan gondoltad.. Márpedig az írásodról mintázva feltehetően valószínűleg komolyan gondoltad akkor ehhez szerintem nem kéne véleményt fűznöm mivel rád nem pazarlom az időmet. Nem írok semmit bocs domos ilyen Idiótákra nem pazarlom a festéket xD
2010. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2010. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%

BORZALMAS MILYEN EMBEREK VANNAK! Mit érdekel titeket, hogy milyen a helyesírása, nem hogy inkább örülnétek, hogy tanulni akar! Pff..tömény rosszindulat! Még leírtátok az ócsárlásaitokat simán válaszolhattatok is volna!


Kedves Kérdező!


Sajnos ingyen teljes mértékben sehol sem tudsz angolul tanulni. Viszont ajánlom, hogy tölts le angol nyelvű könyveket, azokat fordítsd le..szótározd ki. Esetleg angol felirattal nézzél filmeket.


Ismerek pár embert akik hasonlóan tanultam meg angolul. Sok sikert!

2010. jún. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*tanultak
2010. jún. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%
Tömény rosszindulat? Én úgy gondolom, hogy addig ne akarj más nyelvet megtanulni, míg az anyanyelved nem beszéled normálisan. Azért azt, hogy olyan, már másodikban megtanultuk. Ez szimpla igénytelenség.
2010. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2010. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%

Miért érzitek ti ennyire jól magatokat, ha beleköthettek másba? Elírta. És?

Nem ezt a kérdést ette fel.

76%-os: "Tanulj már meg" -ez egy felszólító mondat, vagyis felkiáltó jel kell a végére. Vagyis te is tanuld már meg az anyanyelvedet helyesen használni.

29%-os: "Te végtelenül sötét a világ " -kihagytál egy vesszőt. Na ki is a sötét, gyökérkém? Sőt nem csak ezt az egy hibát vétetted el.


Gázok vagytok, komolyan. Mielőtt kritizáltok, legalább ti is tanuljatok már meg helyesen írni!


Jah és a kérdés nem arról szólt, hogy milyen a helyesírása, hanem az angol tanulással kapcsolatban tett fel kérdést.

Vagyis ti csak szimplán nem tudtok szöveget értelmezni.


Semmi bajom nincs, ha valaki kritizálja más helyesírását, mert az ált. jó irányba vezet, de aki csak ennyit tud ideírni -ráadásul ő is helytelenül-, az szánalmas.


Kritizáljatok, miután adtatok egy értelmes választ a kérdésére.


Ezt a dumát, hogy amíg nem tudod használni helyesen a saját nyelvedet, addig ne tanulj más nyelvet, pontosan nem tudom melyik idióta írta, de ezt a tanárodnak mond meg, aki ugyebár osztályozna... :)


[link]

2010. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
* tette fel
2010. jún. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Magyarral kellene próbálkozni szerintem...
2010. jún. 20. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!