Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van ojan internetes oldal...

Van ojan internetes oldal ahol ingyen tudok angolt tanulni?

Figyelt kérdés
ha van mi az oldal neve ?
2010. jún. 19. 20:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A 76%-os vagyok, aki nem tud helyesen írni, de megyei versenyeken azért második, harmadik helyezéseket ért el. Nem szoktam ezzel dicsekedni, de örülnék, ha visszafognád magad. És azért egy vesszőhibát és egy j-ly hibát ne vegyünk már egy kalap alá, mert az egyik jobb helyeken 1 pontos, míg a másik 3 pontos hiba. Szóval ne engem ossz!
2010. jún. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
tudok magyarul mivel magyar vagyok 15 éves vagyok . azér akaroktudni angolul mer londoni camden town-ba akarok elmeni majd a punkokhoz énis punk vagyok
2010. jún. 20. 09:56
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Az önéletrajzod marhára nem érdekel.

Elég gáz, hogy csak személyes dolgokkal tudsz érvelni, és csak így tudsz hozzászólni egy vitához.


A kérdésre érdemben nem adtál választ, szóval ne te legyél már felháborodva.

2010. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hm. Nekem azt tanították, hogy egy érvelés akkor lesz hiteles, ha személyes tapasztalatok is vannak benne. De biztos neked van igazad.
2010. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek meg annyit mondanék, hogy az életedbe nem szólok bele, de az az angol, amit itthon megtanulsz, nagyon távol áll a kintitől,főleg a szlengtől, szóval ha csak ezért akarsz megtanulni, én nem pocsékolnám az időt.
2010. jún. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

hiába tanulsz meg angolul, azt össze is kell majd tenned mondatokká. nagyon nehéz úgy beszélni hogy használod közben a múlt, a jövő időt. legkönnyebben úgy tudsz megtanulni angolul ha kimész mondjuk 3 hónapra angliába, vagy megkéred a családtagjaidat hogy angolul beszéljenek hozzád. Így hihetetlen gyorsan megtanulsz angolul. Van egy ilyen oldal ahol a világ szinte minden nyelvén meg tudsz tanulni. Vannak házifeladatok amiket angol, amerikai emberek kijavítanak. [link] ez az oldal tényleg jó. ;)


szoval összefoglalva:1.Gyakorold az alapokat, a múlt, jövő, jelen időt.(amit itt is megtalálsz az előző linken)

2.Kérd meg családtagjaidat hogy angolul beszéljenek veled.

3.CSAK AKKOR KEZD EL HA VALÓBAN MEG AKARSZ TANULNI EGY BIZONYOS SZINTIG ANGOLUL!

4. ez mind megvan ezen a linken: [link]


ha más nyelven is meg akarsz tanulni akkor arra is jó.


vegyél fel angol embereket msn-re! ez javítja a helyesírásodat. nagyvonalakban ennyi



U.I.: én vagyok a 3. posztoló;)

2010. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"Te végtelenül sötét a világ dogaival nem igazán tisztába lévő gyermek had világosítsalak fel. " Te oktatsz ki mást? Ezt komolyan gondolod? nézd már meg, hogy ebben az egy szál mondatban hány hiba van? na? Amíg te nem tudsz leírni egy sort hiba nélkül, addig hagyd már békén azt, akihez az égvilágon semmi közöd nincs!!
2010. jún. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
előző vagyok, elírtam: a "hány hiba van" után felkiáltójel, emellett az "égvilágán"..ha netalán ebbe is belekötne valaki.
2010. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!