Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jó fej, pörgős, rugalmas...

Jó fej, pörgős, rugalmas budapesti olasz tanárt keresek. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés

Szeretek nyelveket tanulni, relative könnyű eset vagyok szerintem :) Olyan tanárt keresek, aki rugalmasan tudna alkalmazkodni ahhoz, hogy megkeressük, amiket még nem tudok, átugorjuk, amiket már igen (elég lyukas és hiányos a tudásom). Szeretnék hatékonyan haladni és a lehető leghamarabb eljutni újrakezdőről felsőfokú szintre.


Ha ismertek olyat, aki segítene ebben, vagy személyesen vagy Skype-on, akkor kérlek írjatok! Nem baj, ha nem hivatásos tanár, hanem egyetemista, vagy "csak" jól beszél, ha van tipped örülök neki! (Privát is lehet, hogy ne minősüljön reklámnak.)


Köszi! :)



2018. aug. 14. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó fej pörgős - lyukas és hiányos tudás

Tetszik érezni az ellentmondást?

Gondolom lényeges pont, hogy fizetni se kelljen neki, mert kell a bulikára a pénz...

2018. aug. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

30on túli több gyerekes anya vagyok :D ez mellé ment. Milyen bulikázás? :)


A jó fej és pörgős azért került a kérdésbe, mert tanultam egy tanárnál korábban, aki dögunalmas órákat tartott (szerintem ő is unta nem csak én), és nulla emberi kapcsolatot épített ki 2 hónap alatt velem. Szerintem a nevem se tudta volna megmondani, annyira nem érdekelte ki vagyok, mi a célom ezzel stb.


És mivel munkáról van szó, nyilván nem ingyen gondolom.

2018. aug. 15. 16:53
 3/3 anonim válasza:

Szia én szívesen segitek! De estefelé érek rá így nem tudom neked a skype-on keresztüli megfelelő lenne-e?


Szép napot!

Andris

2019. máj. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!