Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen diplomát kapok, ha...

Milyen diplomát kapok, ha elvégzek egy 8 hónapos nyelvtanfolyamot?

Figyelt kérdés

A képzés kezdőtől B2-es szintig van. De milyen diplomát kapok majd, mert látom, hogy tartanak felkészítőt pl ECL nyelvvizsgára.


[link]


2018. aug. 15. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem kapsz diplomát. Nyelvvizsgát tehetsz.
2018. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Diplomát az kaphat, aki elvégez egy egyetemi szakot.
2018. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy beiratkozol egy nyelvtanfolyamra és elvégzed még nem kapsz semmit. Persze utána elmehetsz nyelvvizsgàzni, de nem attól lesz nyelvvizsgàd hogy elvégezted. Ezt úgy értem, hogy nem az lesz hogy elvégezted a tanfolyamot de ügyes vagy itt a nyelvvizsga. És nyelvvizsgàzni sem csak akkor mehetsz ha elvégeztél egy tanfolyamot. Diplomàt pedig csak egyetem/főiskola utàn adnak.
2018. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a kérdező Hargita megyei, nézzétek meg a linket. Lehet, hogy Erdélyben diplomának hívják, amit Magyarországon nyelvvizsgának.

Olyan nyelvvizsgát kapsz, mint amilyenre jelentkezel.

2018. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Engem nem érdekel, a kérdező milyen megyei, de ha MAGYAR oldalon kérdez, akkor Magyarországra vonatkozó válaszokat kap.
2018. aug. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%

Az erdélyiek diplomának mondanak szinte minden papírt.

Amúgy kérdezd meg az intézményt. Lövésünk sincs.

2018. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves ötös, köszönöm, hogyha határon túliként Én is románnak számítok.

Igazából az Én elképzelésem az volt, hogy elvégzem ezt a tanfolyamot, és a végén van egy vizsga, és az szerint kapok egy diplomát, vagy mindegy minek nevezzük, hogy teszem fel én B1 vagy B2-es szinten beszélem az adott nyelvet.

De ezek szerint nem. Köszönöm a válaszokat.

2018. aug. 16. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!