Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik olasz nyelvtankönyv és...

Melyik olasz nyelvtankönyv és munkafüzet lehet megfelelő?

Figyelt kérdés
Olyan nyelvtankönyvet keresek, amelyben száraz elmélet van, lehetőleg magyarul, viszonylag kevés példával, inkább bővebb magyarázatokkal. A munkafüzet csak a gyakorlás miatt kellene, mert a Progetto-t,amit kaptam osztálytársamtól már kivégeztem, amit mi használtunk suliba, abba csak a jelenidő van benne.
2010. jún. 21. 13:03
 1/4 anonim válasza:
Én a Progetto Italianoból tanultam, viszonylag jó könyv. Öcsém most a Rete nevezetű könyvből tanul. Megmondom őszintén, hogy ez utóbbit kicsit rossz felosztásúnak tartom (témákat és nyelvtant tekintve). Majd ha elvégeztem az egyetemet, írok egy tankönyvet... :)
2010. júl. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olasz szakon tanulsz?:D Én is ott szeretnék majd, csak nem érzem, hogy iskolában megfelelően fel tudnak majd az emelt szintre készíteni:S
2010. júl. 2. 10:37
 3/4 anonim válasza:
egyiksem a nyelvkonyvek nem èrnek semmit...akkor lehet megtanulni egy nyelvet ha annak a teruletère kimèsz megtanulni...mondjuk dolgozva
2011. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nicoletta akkor neked Magyarországon kellene kicsit dolgoznod... bocsi:)


Moritz Olasz tankönyve szerintem jó. Illetve érdemes nyelvoktató progikat is nézni (bár ez vitatott:)) Rosetta Stone, Tell me more stb...


Nyilván élőbeszéd nagyon-nagyon fontos.

2011. ápr. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!