Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek milyen tapasztalata van...

Kinek milyen tapasztalata van az ELTE Origo nyelvtanfolyamairól? Érdemes ott nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Ősztől szeretnek majd elkezdeni németül tanulni, mivel mesterszakon a diploma megszerzéséhez már 2 középfokú nyelvvizsga kell (most leszek másodéves hallgató, ha minden jól megy, akkor 2022 nyarán szerzem majd meg a mesterdiplomámat), mivel ELTE-s vagyok, ezért sokan az Origot ajánlják nekem, mivel állítólag jóval olcsóbb, mint bármely más nivósabb magániskola, de ott mennyire adnak magas szinvonalú tudást úgy, hogy a későbbiekben nyelvvizsgát tudjak majd tenni?

#német #ELTE-Origo
2018. aug. 28. 16:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Esetleg ha az nem jó, akkor ki milyen nyelvviskolát ajánlana Budapesten?
2018. aug. 28. 16:14
 2/2 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy vágj bele. Mindegy ki mit mond, lehet, hogy neked nem jön be az a stílus, ami másnak igen. Én is szeretnék menni tanfolyamra (nem németre), de egyáltalán nem érdekel más véleménye. Van motivációm, akarok is csinálni, úgyhogy akkora baj nem lehet. Ha pedig mégis, akkor 23ezer forint 14 (vagy 12, nem emlékszem pontosan) alkalomra egyáltalán nem sok...

Sok sikert, és kitartást!:)

2018. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!