Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki volt ma (2018. 09. 07)...

Valaki volt ma (2018. 09. 07) ORIGO B2 magnóhallgatáson?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nagyon izgatottan várom a 30 napot addig is kiváncsi vagyok ti milyen válaszokat írtatok, nekem a Rómás és a Kylies szöveg volt. Nektek mik voltak a megoldások?

2018. szept. 7. 23:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
En is most voltam, gondolom te nemetbol mert nekem nem ezek voltak😃
2018. szept. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Szia! Angolon voltam, és ezek a témák voltak nekem is. Amire emlékszem: egy fiatal olasz férfi állt a colosseum előtt Gladiatornak öltözve, a járokelők mosolyogtak rajta. A túristák száma csökkent. A folyó karácsony előtt elönti a várost. Decemberben minden olcsóbb lesz, leárazások lesznek. A luxusboltokaz a japánok és az oroszok látogatják főleg. A telefonba pedig azt mondja, hogy ne aggódjon, jól van, ebédre ott lesz. Vagy valami ilyesmi.

A másik szöveg: a srác hajnali 3-ig fenn volt, nem folytathatja tovább ezt az életvitelt, egy esszét kell neki másnap beadni, erős kávét akar inni, ki kell takarítani a szobáját, amit a vizsga után fog megcsinálni.


Ezek persze nem biztos, hogy jók. Én kb. ezeket értettem.

2018. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Sziasztok en is az nap voltam angol b2, de nekem nem ezek voltak.. Ezek nem ugyanazok mindenhol? :o
2018. szept. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És még volt egy kérdés hogy kiknek érdemes ide látogatni? Oda miket írtatok? Igen,elvileg több hanganyag van és nem mindenhol ugyanazt adják. Hogy sikerült a szóbeli, hány pont kell, hogy meglegyen a nyelvvizsgátok?
2018. szept. 11. 18:40
 5/11 anonim válasza:
Nekem a minimum pont kell csak szerencsere. Nektek? Hogyment?
2018. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem is a minimum pont kell. Nagyon remélem,hogy sikerült.
2018. szept. 11. 20:50
 7/11 Lililili16 válasza:

Sziasztok

Én is akkor voltam nyelvvizsgázni és ugyanez a két szöveg volt. A Rómás nekem elég nehezen ment nem nagyon értettem azt a részt hogy novberben hány látogató volt és a végét sem hogy kivel beszélt telefonon a fiú. A másik szövegből mindent jól megértettem 15 pont kellene a magnóból hogy sikeres legyen a nyelvvizsgám

2018. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Sziasztok, nekem a professzoros szöveg volt.. (angol középfok) akinek ez a feladat volt leírná légyszi a megoldásokat? 14 pont kell nekem, hogy meglegyen de félek tőle hogy....
2018. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na sikerült nektek?
2018. okt. 1. 21:11
 10/11 Lililili16 válasza:

Igen, meglett a komplex :)

Neked kérdező?

2018. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!