Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Volt ma valaki origo angol...

Volt ma valaki origo angol középfok magnóhallgatáson? 2016. 05. 06 Vélemények?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 17:50
 1/7 denron válasza:
Szia! Szerintem egyáltalán nem volt vészes. Vagy nem tudom hogy neked a Greg-ről szóló szöveg volt-e egyáltalán.
2016. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia, igen, nekem is az vol.Emlékszel a válaszaidra?
2016. máj. 7. 10:30
 3/7 anonim válasza:
Szia szerintem könnyű volt, nem emlékszem pontosan mindenre, de az első az volt hogy argentínában volt 12 hónapig, az 1980as években járt egyetemre az usaban, spanyol és angol tanár a végzettsége, régebben arra vágyott hogy sikereket érjen el a szakterületén de ma már a családja a fontos, a gyerekek az együtt töltött időre fognak emlékezni, elszokott menni velük túrázni stb ott mesélnek az életükröl, történeteket mesélnek, ha van valami problémájuk azt megbeszélik együtt megoldják, és szerinte nehéz összehozni egy erős családot de megéri a fáradtságot
2016. máj. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Hasonlóakat írtam én is, bár az 1980-as évek helyett 1980-at írtam.
2016. máj. 7. 14:38
 5/7 Bea0075 ***** válasza:

Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki, hogy a szóbeli témakörök körülbelül miből álltak? ill.. a szituációs beszélgetés. Nagyon nehéz volt, vagy azért segítenek?

Köszönöm előre is.

2016. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia, a szituáció nem volt nehéz, természetesen segítenek, nagyon kedvesek, a témakörök levannak írva az itk.hu oldalán, de ott is segítenek ha elakadsz
2016. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bea0075 ***** válasza:

Szia!


Nagyon szépen köszönöm!

2016. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!