Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz fordítás? Valaki könyörg...

Olasz fordítás? Valaki könyörgöm segítsen leforditani nekem ezt a pár mondatot

Figyelt kérdés
Eljött az utolsó nap. Még egy várost megakartunk nézni mielőtt hazamentünk. A bátyám a barátnőjével akart kettesben lenni. Elvette vacsorázni. A többiek nem sejtettek semmit de én tudtam hogy eljött a nap. A bátyám megkérte a kezét és ő igent mondott. Eközben én a fiúkkal voltam és szuvenírokat vásároltunk.5 órakor találkoztunk és kicsit késve de elindultunk a hídhoz hogy ne ragadjunk a szigeten.

2018. szept. 8. 12:58
 1/9 anonim válasza:
77%
L'ultimo giorno è arrivato. Abbiamo dovuto guardare una città prima di andare a casa. Mio fratello voleva stare con la sua ragazza. La portò a cena. Gli altri non sospettavano nulla ma sapevo che il giorno era arrivato. Mio fratello ha chiesto la sua mano e ha detto di sì. Nel frattempo, ero con i ragazzi e compravo souvenir, ci siamo incontrati alle 5.00 e un po 'tardi, ma siamo andati al ponte per non rimanere bloccati sull'isola.
2018. szept. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :O *-* esetleg ha neked ez nem fáradtság ezt is le tudnád fordítani? Reggel 6-ra értünk haza és délután 4ig aludtam. Ébredés után kipakoltam és pihentem úgyhogy ez a napom nem volt túl eredményes. Másnap megbeszéltem a nővéremmel, hogy tartunk egy csajos napot. Reggel elmentünk kávézni utána pedig vásárolni. Ez az egész azért volt nqgyon jó mert a nővéremmel sose volt még ilyen jó kapcsolatom. A csajos nap végén anya is hozzánk kapcsolódott. A nővérem és a férje lakásába mentünk ahol megmutattuk anyának a ruhákat. 8 óra felé jöttünk el tőlük amikor a férje hazaért.
2018. szept. 8. 13:20
 3/9 A kérdező kommentje:

Másnap reggel Roland kijött velünk Szegedre. Apa mondta hogy nézzük meg a Szegedi várat. Rolanddal felsétáltunk a várhoz ami kB. 1 óra volt. Lefelé már könnyebb volt. Nqgyon szép volt a kilátás, csináltunk sok képet. Amikor leértünk elmentünk hamburgerezni egy jó hűvös helyre. Nqgyon melegünk volt a tűző napon való sétálás miatt. Apa értünk jött kocsival. Utána Rolanddal elmentünk kajakozni és fürdeni.

Örök hála!!!

2018. szept. 8. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Az elsőt csak annyiban javítanàm ki hogy abbiamovoluto és nem abbiamo dovuto guardare. (a dovuto kellett, az abbiamo voluto akartuk)
2018. szept. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Ha ilyen jól megy nem segítenél fordításban?

2018. szept. 8. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Eravamo arrivate a casa alle 6 di mattina e ho dormito fino alle 4 di pomeriggio. Dopo il sveglio svuotavo il mio borsone e riposavo cosicché questo giorno mio non sia stato troppo di successo. Il giorno dopo ho parlato con la mia sorella maggiore, che mettiamo un giorno delle ragazze. Di mattina eravamo andate per prendere il caffè, dopo tardi per fare la spesa. Tutto quello che era accaduto è stato molto buono perché il rapporto con la mia sorella non ancora così equilibrato mai. Alla fine del giorno delle ragazze, mia madre si era unita a noi. Eravamo andate alla abitazione della mia sorella maggiore e del suo marito dove abbiamo mostrato i vestiti alla mia madre. Uscimmo verso le 8 quando il suo marito arrivò.


A másodikat lefordítottam!

2018. szept. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm *-*
2018. szept. 8. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Most tanulok olaszul. Nagyon szuperok vagytok, segítők. Az eredeti szöveg az olasz fordítással felér számomra egy tananyaggal. Ez egy remek csoport :)
2018. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Il giorno dopo Roland è venuto con noi a Szeged. Papà ha detto che guardiamo la fortezza di Szeged. Camminavamo con Roland alla fortezza che era circa un'ora. Giù di lì era già facile. La vista è stata molto bella, abbiamo fatto molte foto. Quando eravamo arrivati giù di lì siamo andati a mangiare hamburger su un posto fresco. Abbiamo avuto caldo per la passeggiata sotto il sole ardente. Papà ci è venuto in macchina. Poi siamo partiti per fare la canoa e per bagnare.
2018. szept. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!