Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet felkészülni felsőfo...

Hogy lehet felkészülni felsőfokú nyelvvizsgára angolból?

Figyelt kérdés
Járok angol tanárhoz de tudnátok valami ötletet adni hogy mit érdemes csinálni még? Esetleg valamilyen jó könyvet tudtok ajánlani?

2018. szept. 8. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, milyen szinten állsz, mekkora a szókincsed, megy-e a nyelvtan, nézel-e mondjuk filmeket felirat nélkül.

Én magántanárhoz nem jártam, megoldottam 1-2 mintafeladatot az ECL felsőfokú sorból. A lényeg hogy az adott nyelvvizsga feladatai menjenek, meglásd a logikát, amit mindig alkalmaznak bennük. Ezen kívül csak az esszéírást kell gyakorolni, de szókinccsel az sem nehéz, ha normális témát kapsz. Sajnos tudnak adni olyat, hogy magyarul sem tudja az ember, mit lehetne írni.

2018. szept. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!