Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Orosz felsőfokú nyelvvizsgára...

Orosz felsőfokú nyelvvizsgára felkészítő könyv létezik?

Figyelt kérdés

Olyasmit keresek, ahol feladatokat gyakorolhatok, esetleg kidolgozott témakörök szerint tanulhatok. Angolból elég sok van, de oroszból nem találtam. Létezik egyáltalán?


Tudtok valami jó könyvet ajánlani, ami segít a felkészülésben? Köszönöm előre is! :)


2018. júl. 19. 12:26
 1/6 anonim válasza:
0%
Komolyan oroszt tanulsz? magyarorszagon nem gyakori)
2018. júl. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, komolyan. És szeretem is nagyon. :)
2018. júl. 19. 13:43
 3/6 anonim válasza:

Elég ronda, tolakodó nyelv...

Most voltunk Hévízen és tele van oroszokkal... nem hallasz mást csak “nyizs-nyezs-nyazs...”

2018. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kinek mi... :) Az orosz számomra (az olasz és a török mellett) a létező legszebb. :) Bár sokan összetévesztik más szláv nyelvekkel, pl. szerb, amik már valamiért nekem sem tetszenek.
2018. júl. 20. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Szóbelihez létezk az 1000 kérdés 1000 válasz, ami sok más nyelvhez is. Írásbelihez nem tudom, de ha egy nagyobb könyvesboltba elnézel, kell, hogy legyen valami, vagy az eladók kell, hogy tudjanak mondani valamit.


Még a nyelvvizsgaközpontok honlapjáról le tudsz tölteni próba nyelvvizsgatesztet oroszból is, ha minden igaz. No meg érettségi is van oroszból minden évben, ezek is elérhetők visszamenőleg, bár ez nem nyelvvizsga, de gyakorlásnak jól jöhet, közép és emelt szinten is.

2018. júl. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ismeretfelújító orosz nyelvtanfolyam III.

ez a felsőfokú tankönyv van, amit frissen írtak

[link]

2018. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!