Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítanátok nekem kérlek?...

Lefordítanátok nekem kérlek? (Angol)

Figyelt kérdés

EZT MÉG NEM KELL LEFORDITANI, CSAK ELMESÉLEM A HELYZETET.Az van, hogy jövöhét hetfőn lesz angol óra, és a haladó csoportba tettek (gimi 9.) Szóval ezzel nem is lenne baj, ezt meg tudom csinálni, de van egy probléma. 2002 vagyok. És a bemutatkozásomban az lesz, hogy i was born on the 12 of november 2002. És rákérdez, (ez biztos,) hogy megbuktam e vagy valami... Na itt kezdődnek a gondok, mert azt en nem tudom meg elmondani angolul... az úgy volt, hogy matekbol kellett ujraismételnem anyám kérésére a 4ediket egy masik iskolában a gyenge matektudásom miatt...


Ez a mondat amit le kellene fordítani angolra: 'Régebben egy másik általános iskolában, nagyon gyenge volt a matematika teljesitményem, és átirattak A xy általános iskolába, ahol anyám kérésére újrajártam/ismételtem a 4.Osztályt. "


És még ezeket a szavakat/mondatokat:


Osztályközösség


Nem igazán lehetett abban az iskolában tanulni, de még a tanar sem tudott tanitani a diakok miatt.


Azóta fejlődtem.


2018. szept. 8. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Earlier in another primary school(brit)/ grade school(Amerika) my Maths achievments were really poor, so I was transferred to XY primary/grade school, where I repeated year/grade 4 for my mum's request.


Class community (?)


I couldn't really study in that school and even the teacher couldn't teach because of the students.


Since that I've improved.



Nem vagyok perfekt angol, lehet elvétve akad benne hiba.

2018. szept. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Javítás:

Since THEN I've improved.

Bár ebben nem vagyok biztos


#1 vagyok

2018. szept. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz!
2018. szept. 20. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!