Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen könyvből tanuljak...

Milyen könyvből tanuljak angolul? [KEZDŐ]

Figyelt kérdés
Könyv és munkafüzet, miket tudnátok ajánlani ?
2018. szept. 23. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert a korábban használt Headway, English File nem szimpatikusak.
2018. szept. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pedig pont a New English File-ból tanultam, és nekem nagyon tetszett :D a Headway-el nincs kezdő szintű tapasztalatom, de azt is színvonalasnak tartom. Esetleg még a Solutions-t érdemes megnézni, az is jó.
2018. szept. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Bloggers nevű könyvből tanultam. Az teljesen kezdőről (A1) indul és alapfok fölé (B1+) középfok közelébe visz. A sorozat 3 darab tankönyvből és munkafüzetből áll valamint a cd-k, amiket külön meg kell venni hozzájuk. Én azért szerettem, mert minden leckéhez van szószedet és nyelvtani magyarázat a munkafüzetben valamint a tankönyv végén van egy szójegyzék, amiben az összes szó van. Folytatásként lehet használni utána a ráépülő YES (Your Exam Success) nevű könyvet és munkafüzetet.
2018. szept. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket,ha van valaki látja a kérdést és tud valami jót még ne tartsa magában
2018. okt. 1. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!