Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyol nyelvű könyveket hol...

Spanyol nyelvű könyveket hol találok budapesten?

Figyelt kérdés

Regényeket, meséket keresek.

A di-plant idegennyelvű boltban gyér a kínálat és elég drágák is.

Könyvesboltokban pedig főleg csak tankönyveket láttam.



2018. szept. 27. 16:28
 1/7 grafno ***** válasza:
24%
Ha Budapesten nem is de az interneten minden fenn van.
2018. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Na ne mond,tényleg?

Jobban preferálom a kézbe vehető könyveket. :)

2018. szept. 27. 17:14
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Én szoktam látni Libriben és Lírában is idegen nyelvű és köztük spanyol regényeket is.

Tipp, ha nagyon nem találsz, érdemes külföldről rendelni (pl ebay) töredék áron kapod meg.

2018. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Libra books. Rákóczi téri megállótól nem messze van a bolt.:) olnine is van, le lehet ellenőrizni a kínálatot: nyelvkonyvbolt.hu . Jó bolt, sok könyv van, de lehet, hogy drága kicsit. (Az orosz az, nem tudom, mi a helyzet a spanyollal)
2018. szept. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
En epp kint vagyok spanyolorszagban, ha osszegyul tobb ember akkor megveszem nektek a konyveket es feladom postan egy valakinek a cimere, o pedig szetossza koztetek. Csak szervezes kerdese.
2018. okt. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Lista: [link]
2018. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Illetve hat egyenkent is elkuldhetem ha valakinek megeri a futar szolgalat hogy csak 1 db konyvet rendel.
2018. okt. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!