Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki le tudná fordítani ezt...

Valaki le tudná fordítani ezt a kis szöveget angolra?

Figyelt kérdés

Manapság a magyar oktatás már nem olyan, mint régen. A diákok nem örömmel járnak iskolába, és a szülők sem elégedettek az oktatással. Ebben a fogalmazásban szeretnék megosztani néhány gondolatot, arról, hogy hogyan lehetne változtatni rajta.

Először is, túl sok nem szükséges tantárgy van az iskolában. ezekre túl sok időt pazarolnak el. Ilyen például számomra a kémia, amely nem igazán tartozik a kedvenceim közé, és a későbbiekben csak egy bizonyos rétegnek lesz rá szüksége. Ilyen még a fizika ami egy szintig ugyanolyan fontos és talán érdekes is de egyre csak bonyolultá válik, érthetetlenné így a diákok csak elvesztik iránta az érdeklődésüket, kedvüket.

továbbá, túl sok óránk van egy nap. Ez nagyon fárasztó. 'Another point to mention', az oktatás unalmas. 45 percet nem lehet végig üln. NAgyon monotonmindegyik óra.

Végül az oktatás régimódi. kevés digitális eszközt használunk. Használhatnánk többet is az órán. 'All in all' az a véleményem, hogy változtatni kellene az iskolarendszeren.Ha a tanórák számát csökkentenénk, színesebbé tennénk azokat, sokkl több lenne az ekégedett diák és szülő.



2018. szept. 28. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Én le tudnám.
2018. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Én is, de ez nem egy "kis szöveg"!
2018. szept. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szívesen lefordítom.

Az árat meg majd privátban megbeszéljük :)

2018. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igen azért egy teljes fogalmazás leforditasa ingyen. Nem lehet, hogy ez az angol házi?
2018. szept. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!