Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanál angol tk-t és...

Ajánlanál angol tk-t és munkafüzetet itthonra?

Figyelt kérdés
Tanárhoz is akarok járni, de még nincs rá pénzem, igy egyenlőre magamtól szeretnék vele foglalkozni. Néztem Libri.hu-n, de nekem igy nem sokat mondanak, meg 10 ezreket se szeretnék kiadni...
2010. jún. 23. 15:25
 1/3 A kérdező kommentje:
[link] Ehhez mit szóltok?
2010. jún. 23. 15:25
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Jól elmagyarázza a nyelvtant alaptól középfokig, kétoldalasak a leckék, kb fél oldal a nyelvtan magyarázata és utána feladatok (másfél oldal) a végén megoldással. Nekem nagyon tetszett, bár én nem tudtam használni (nem az én szintem már) de egy kezdőnek jó, pl apukám is szereti.

Libriben kb 3000ft, szóval még olyan nagyot nem is buksz vele:)

2010. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hülye vagyok, itt van a libri oldalán:D :

[link]

Itt van cd-s verzió is, lehet, hogy az jobban megéri, csak párszáz forint plusz:)

2010. jún. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!