Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga díjának visszaigén...

Nyelvvizsga díjának visszaigénylése,10ezer plusz?

Figyelt kérdés

Nyelvvizsga díjának visszaigénylésekor 30 napos határidő van, ha ezt túllépik, akkor plusz 10ezer forintot kötelesek fizetni. Ezt én két hete tudtam meg, a visszafizetést 2 hónapja kérvényeztem, viszont ma megérkezett a nyelvvizsga díja. Mit lehet tenni hogy a 10ezret is megkapjam?

azt hallottam hogy ezt is kérvényezni kell, de nem biztos az infó. ja és online kérvényeztem, nem tudom hogy ez számít-e



2018. okt. 5. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a törvény ami erről szól, de ez semmit se ír olyanról hogy ha X időn belül nem kapod meg a nyelvvizsga díját akkor pluszban fizetnek. A 30 nap amúgy se a visszafizetésre vonatkozik, hanem az elbírálási időre. Miután megállítják hogy jogos-e a kérelmed még kiállítanak egy határozatot is és attól számítva 13 napon belül utalnak.

2018. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi!
2018. okt. 7. 12:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Köszke
2018. okt. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!