Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene egy angolos? You got...

Segítene egy angolos? You got off scot-free by lying. And I hang right in the middle of things! Alól

Figyelt kérdés
Valami veszélyes dologra akar valaki rávenni valakit, erre mondja a másik, hogy ha lebuknak, a másik (aki nem abban a városban él), simán hazamehet, de ő itt kell éljen, azzal a szégyennel.
2018. okt. 7. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Te siman megusztad a hazudozasoddal. Es en vagyok sz@rban.
2018. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olyan szöveg ez, ahol nem irhatok olyasmit :)
2018. okt. 7. 22:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Mi a véleményed, chtt?
2018. okt. 7. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Az első hibátlanul lefordította neked, minek kérdezel, ha csak chtt véleményét fogadod el??
2018. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert nem irok trágár dumákat, ennyi erővel lefordithattad volna TE.
2018. okt. 8. 01:21
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Kerdezo, te nem tudsz magyarul?

Nyugodtan atirhatod a tragar szot, mondjuk, bajban-ra. 😂

Ilyen tehetetlen lenyeket!

2018. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 chtt ***** válasza:
85%

"minek kérdezel, ha..."

Minek, minek? Hát hogy hadd hízzon az egóm (mintha nem lennék anélkül is túlsúlyos :D) / hadd kapjak még több piros kezecskét (van, aki csak meglátja a nevem, s olvasás nélkül piros kézre kattint :P)


Amúgy igazuk vala az előttem szólóknak, az egyes tök jól fordította, s ha nem akarod a szoarét használni, írd azt, amit a hatosban javasolt: én meg nyakig csücsülök a bajban... vagy cifrázd, ahogy a szövegkörnyezethez jobban illik.


Köszönöm a bizalmat, és mindenkinek köszönöm, aki minden fontoskodásom ellenére sem utál túlzottan. <3


Csodaszép napot néktek!

:)

2018. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 chtt ***** válasza:
71%
((most, hogy kiosztottam a zöld kezecskéket, látszódik, hogy valaki(k) lepontozták az egyest és a négyest, felfoghatatlan miért - szomorú:((
2018. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajajj, chtt, meg jo, hogy nem vagyunk mar gyerekek. Nem piros, kek zold kezecskekert/huvrlykujjakert potyogunk itt!😂

Hanem, egy-ket mosolyert, kikapcdolodasert.


Neked is egy gyonyoru napsuteses ⭐️ napot kivanok!💐

2018. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha akarod lehet szépíteni a "sz.ban"-t, de szerintem én is így mondanám magyarul. A magyar ember így beszél alapból, műveltebb körökben esetleg megválogatja a szavait, de az már inkább erőlködés, mint természetes beszéd. :)
2018. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!