Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha hatszor buktam nyelvvizsgán...

Ha hatszor buktam nyelvvizsgán, jobb ha feladom?

Figyelt kérdés

Nem akarom feladni, de már hatszor megbuktam felsőfokú angolon..:( vagy a reading amin elbukom, vagy meg sincs a 40% vagy épp hogy, de akkor meg a writingom nem olyan kimagasló, hogy átmenjek. A múltkor 69% lett a writing a reading meg épp 40%... van amikor mind 2 50% körül evickél... már több típusú nyelvvizsgán voltam. A középfokot még 4 éve tettem le szakmait. Tavaly óta próbálkozom a felsővel előtte kb. két év kimaradt, azóta tanulom a nyelvet ahogy időm engedi. Szóbelire még nem mentem mert arra tudom, hogy még bőven van mit fejlődnöm, de az írásbelire már annyit gyakoroltam, hogy őrület...Voltam tanárnál azt követően még rosszabb eredményem lett mint azelőtt...:/:(

Van valaki hasonló cipőbe, tudnátok segítséget, tanácsot adni? Köszönöm!!


2018. okt. 9. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Feladni nem kell, de valóban jobb, ha addig nem vizsgázol újra, amíg meg nem tanulsz angolul. Ne a vizsgára készülj, hanem a nyelvet tanuld.
2018. okt. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem költöd a pénzedet és az idődet nyelvtanlásra inkább, mint hogy a vizsaközpontokat hízlalnád belőle? Ennyi idő és pénz után lazán meglehetne a C1.
2018. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem feladni kell, hanem az elso ket alkalommal rajonni, hogy "hmm talan nem beszelek felsofokon angolul", es a felfedezest kovetoen elkezdeni tanulni, meg 4 vizsgajelentkezes helyett. Es aztam amikor mar csont nelkul megy 90% kornyekere egy-egy gyakorlovizsga kitoltese, majd akkor ismet elmenni. Egy kiemelkedonek szamito 69%-os reszeredmeny pont azt mutatja, hogy egyelore egy B2 szint kornyeken vagy. Ezzel felesleges meg 5szor elmenni. Tanulni kell.
2018. okt. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A gyakorlófeladatok mind 80% felett sikerültek a readingben, a tanár akihez jártam a writing-ra is azt mondta h nagyon jó...és még szóbelire is bíztatott h menjek. Csak ahhoz én nem érzem magam elég jónak. Egyébként minden nap tanulok munka után...lehet vmit rosszul csinálok.😥
2018. okt. 10. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Ajánlanám a LanguageCert nyelvvizsgát, ha azon még nem voltál, 50%-tól megvan, és használhatsz egynyelvű szótárt, valamint szerintem elég vizsgázóbarát az egész. :)
2018. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ott voltam legutóbb ott a reading 50% felett volt a writingba 2 pont kellett vna...😥 de köszönöm a tippet!
2018. okt. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!