Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Küzdök az álmaimért, de ami...

Küzdök az álmaimért, de ami nem érdekel azzal nem fogok foglalkozni. Ez hogy van angolul?

Figyelt kérdés

Kicsit szebben megfogalmazva hogy mondod, hogy küzdök a céljaimért és elérem amit akarok. Nem szeretem ha más mondja meg mit csináljak, ami nem érdekel azzal nem foglalkozok.


Köszönöm előre is


2018. okt. 12. 04:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Vannak álmaim amikért küzdök, többnyire elérem a céljaimat. Nem szeretem ha más mondja meg mit tegyek vagy mi a helyes. Ami nem érdekel azzal nem foglalkozok.
2018. okt. 12. 05:01
 2/3 anonim ***** válasza:

Vannak álmaim amikért küzdök, többnyire elérem a céljaimat. Nem szeretem ha más mondja meg mit tegyek vagy mi a helyes. Ami nem érdekel azzal nem foglalkozok.


I have dreams that I fight for, most of the time I do reach my goals. I don’t someone else telling me what to do or what is right. What doesn’t interest me, I spend no time on them.

2018. okt. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
* I don’t like someone else telling me.,.
2018. okt. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!