Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Így van értelme nyelvet...

Így van értelme nyelvet tanulni vagy el fogom felejteni?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék megtanulni törökül, viszont sosem fért bele normálisan az időmbe. Most sem, mert az egyetem minden időm, energiám elszívja. Viszont, így sosem fogom elkezdeni a török nyelvet, mert mindig lesz valami fontosabb.... Most arra gondoltam, hogy akkor a nyaramat erre szánnám és a nyáron elkezdeném a török tanulást. Akkor bőven van időm, ráérek. Ugyanakkor, ha elkezdődik az egyetem, akkor már megint nem fogom tudni folytatni és attól félek, hogy így kárbaveszik az addigi tudásom és később kezdhetem előről.... Szerintetek?
2018. okt. 17. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Ha szórakoztat, játéknak jó, sok eredményt 3 hónap alatt azonban nem fogsz elérni.

Igen, ha utána hónapokat kihagysz, akkor kezdheted elölről.

2018. okt. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát szeretném normálisan megtanulni a nyelvet csak így tényleg soha nem fogom elkezdeni sem, mert nincsen rá időm.
2018. okt. 17. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!