Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a nyelvet lehet könnyeb...

Ggboy303 kérdése:

Melyik a nyelvet lehet könnyebben megtanulni? A Japánt vagy a Kóreait?

Figyelt kérdés
Én rengeteg animét és (ázsiai) sorozatot néztem már és mind a 2 nyelv érdekel. Mind a 2 nyelvből tudok egy pár szót mondani Illetve melyik országba lenne érdemesebb kimenni? (Tudom nem kell a nyelvüket tudni de engem érdekel a nyelvük)

2018. okt. 19. 18:44
 1/3 A kérdező kommentje:
*Korea
2018. okt. 19. 18:45
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Nyilván ha ki mész jó ha beszéled mivel sokan nem tudnak angolul ez olyan mit itt, itt sem beszél mindenki perfektul angolul vagy németül! :S sőt sokan csak ittis pár szót tudnak meg amit hallanak a neten


De ha ennyire érdekel mind kettő akkor mind kettőt is tanulhatod :D

Annyi hogy a koreai irás sokkal könnyebb meg tanulni mint a Japánt meg a koreai nyelvnek könyebb a szerkezete de sokkal nyelvtöröbb a japan meg fordítva (szerintem) a szerkezete nehezebb de nem olyan nyelv törő


Utazás szempontból mind2 nagyon jó :D a kultúra az ételek na meg a lányok pfuu ha szőke kék szemű vagy akkor nayon nagy mákod van mert ott az mindent visz! (A vörös is de az inkább ilyen hu de furcsa/egyedi/szokatlan jó értelemben)

De attol függ mit akarsz anime manga comic con samurai katana kimono tea akkor japán

Ha sok jó és olcsó kaja kpop zene szépség ápolás (akár fiúnak is) akkor Korea

2018. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A koreai nyelv írása nagyon könnyű, míg a kiejtése elég nehéz, a japánnak az írása sokkal bonyolultabb, míga kiejtése nagyon könnyű a magyar ember számára. Nyelvtan ügyileg eléggé hasonló a két nyelv, és egyik sem könnyű, de megtanulható. Innentől te látod, hogy melyik nyelvre áll rá jobban az agyad😁
2018. okt. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!