Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul hogy mondják hogy szemét?

Angolul hogy mondják hogy szemét?

Figyelt kérdés

És én nem a hulladékra gondolok.

Hanem amikor emberre mondjuk, hogy szemét.

Azt a kifejezést találtam, hogy ''bastard'', de ez inkább korcsot, fattyút jelent. A definíció szerint olyan egyént, akinek a szülei nem voltak összeházasodva és így született. (Habár nem hiszem akkora bűn így születni, ezt a szótár írja).


(born of parents not married to each other; illegitimate.)


A ''bastard'' nem annyira az ember jellemére vonatkozik szerintem.


Ha én azt mondom valakire, hogy szemét, én a jellemére értem, nekem teljesen mindegy, házasok voltak-e a szülei vagy sem.



Köszi a segítséget annak, aki ismer esetéleg erre kifejezést.



2018. okt. 20. 12:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A trash-t azt használják Amerikában, sőt, van finom megkülönböztetés is, hogy white trash, de nem a genyaságra, hanem a társadalom peremén élő lemaradt, lezüllött, jobbára tartósan munkanélküli, kissé bűnöző, stb rétegre.
2018. okt. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
6%

Donald Trump


De egyes helyeken George W Bush nak ejtik a helyi dialektust beszelok

2018. okt. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%

#12

Hogy a fenébe bírjátok kb minden témába belekeverni a politikát? Pofám leszakad.

2018. nov. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!