Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Youtube csatornák angol...

Youtube csatornák angol tanuláshoz?

Figyelt kérdés
Olyan vloggereket keresnék, akik Amerikában élnek, és hétköznapi dolgokról beszélnek a videójukban, esetleg az ottani dolgokat mutatják be, és viszonylag szépen beszélnek.
2018. okt. 21. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz valamit,szerintem tudok segíteni,nem voltam soha rossz angolból,rossz jegyeim nem is igazán voltak belőle,érdekelt,tetszett,így könnyebb volt megtanulni. Ez egy lehetőség,amiben nem vagyok biztos azt nem írom,mert nem akarok baromságot írni. Youtubeon van sok videós, prank videóktol kezdve minden, amikben szep a kiejtesük.
2018. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a ModernHealthMonk-os srácot bírom :)
2018. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hetedikes fiam a Your daily dose of internetet nézi. Nem pont hétköznapiak a témák, de érdekes és nagyon sokoldalú.
2018. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!