Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » LanguageCert nyelvvizsga ( B2...

Melindalinda79 kérdése:

LanguageCert nyelvvizsga ( B2 angol). Van valakinek tapasztalata, hogy mennyire szigorúan pontoznak az íráskészség résznél? Illetve általában mennyi idő alatt van meg az eredmény (azt tudom, hogy max 30 nap)?

Figyelt kérdés

2018. okt. 21. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idő míg megvan

az eredmény?

2018. okt. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a vizsgát hol lehet

letenni? (város)

2018. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon sok városban:

[link]

2018. okt. 24. 20:30
 4/5 anonim válasza:
Én október 20-án voltam, tegnap jött meg az eredmény, kaptam két first class pass-ot 😁. Hát szerintem a writingot egy kicsit szigorúbban vették, mint gondoltam, de meglett szerencsére ez a része is. Neked hogy sikerült? Én különben a halott szövegértéstől féltem, erre meg 21/26 lett.
2018. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Languagecert B2 angol. Szigorúan pontoznak? Úgy fogalmaznék, hogy lepontozzák az embereket! Nemrég kaptam meg az eredményt és felháborítónak találom, hogy képesek ilyet tenni! Beszédértés és olvasáskészség 85% feletti mindkettő, ezzel ellentétben a beszédkészség és íráskészség furcsa módon 40%ot alig haladta meg. Nem tudom nézted e a szóbeli mintavideókat a languagecert oldalán, de van ott egy 59%os lány aki alap szavakat használ és félre is értett egy kérdést, úgy kellett a helyes útra terelnie a vizsgáztatónak. 59%ot kapott! Én aki nem értett félre semmit folyamatosan beszéltem, még ha nem is használtam volna plusz pontot érő kifekezéseket (pl like helyett I'm fond of..) csak ezeket az alapokat, mint amit a videóban is láthattam akkor is több pontot kellett volna kapnom. Ha nem lehúzás az egész akkor mégis, hogy lehetséges ez a pontkülönbség?

Azt ajánlom, hogy más helyet válassz a vizsgádnak, mert ahogy olvastam nem én vagyok az egyetlen aki így járt :/

Sok sikert a vizsgádhoz!

2019. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!