Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudnám elsajátítani az...

Hogy tudnám elsajátítani az ausztrál akcentust?

Figyelt kérdés
Tudom, ott is sokféle van, de a klasszikusra értem. Van olyan esetleg, aki tud olyan csatornát, ami segít, saját tapasztalatok alapján, vagy bármilyen hanganyagot, tényleg bármit, amit le tudok tölteni, tudok hallgatni? Hogy érdemes nekiállnom?

2018. okt. 21. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
youtube -> Ausztrál Tom
2018. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sehogy. minden allamban sot teruleten mas az akcentus . es ha felnottkent tanulod meg a nyelvet mindig marad akcentusod de magyar. ez nem baj es nem kell ugyet csinalni belole. Nem erdemes nekiallni, foleg ugy nem hogy nincs kivel beszelni.
2018. dec. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is hennázom a hajam és nagyin szeretem. Khadi hennát használok, mogyorobarnát, amitől a középbarna hajam sötétbarna, majdnem fekete lesz. Nagyom szép fényes, esélyes lesz tőle a haj.

Itt van egy táblázatféleség, amin meg tudod nézni, hogy milyen hajból milyen szín lesz

[link]

2018. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*nagyon
2018. dec. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!