Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan tudom, hogy mikor...

Honnan tudom, hogy mikor melyiket kell használni? Many, much, any some, lot of?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy melyiket kell kijelentő, kérdő, felszólító mondatban hasznalni, de azt nem, hogy tudom, azt eldönteni,hogy mikor sok,(many, much, lot of) mikor kevés( few, some, any)

2018. okt. 22. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

"hogy tudom, azt eldönteni,hogy mikor sok"

Tényleg azt gondolod, amit írsz?

2018. okt. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem értem a kérdést? Magyarul is azt használod amelyikről beszélsz. Ha sok valamiről a sok szót, ha kevésről a keveset. Biztos ez a gondod? Mert ezzel nekem pl. az szokott probléma lenni, hogy a sok vagy a kevés melyik változata. Ez ugye nincs a magyarban, hogy mást használunk ha megszámlálható vagy ha megszámlálhatatlan a dolog. Nem ez a te gondod is?
2018. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!