Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki kapott már értesítést...

Valaki kapott már értesítést a szeptemberi origó nyelvvizsga bizonyítványról?

Figyelt kérdés
Kedves szeptemberi origós vizsgázók! Akinek sikeres lett a vizsgája kapott már értesítést, hogy mehet a bizonyítványért? Esetleg érdemes lenne e-mailt írni nekik és érdeklődni vagy úgyis leráznak annyival, hogy 60 napjuk van? Nem azért kérdezem mert nem bírok várni hanem mert kaptam egy álláslehetőséget amihez minél hamarabb be kellene mutatnom a keményfedelest.

2018. okt. 24. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Már szűk két hete, úgyhogy szerintem írj nekik. Vagy talán a spam mappádba ment a levél, de ez nem valószínő.
2018. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Felhívtam őket. Az én vizsgahelyemre még csak pénteken érkezett meg. Ma már én is megkaptam az értesítőt :)
2018. okt. 29. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!