Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oroszul tudók! Mit tehetnék?

Oroszul tudók! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nincs lehetőségem oroszt tanulni,angolt tanulok,nincs is vele baj. Viszont ha még ismerek is embereket,akik tudnak oroszul,nekik is van életük,es nem feltétlenül érhetőek el akkor,amikor én. Azt tudom,hogy kiolvasni tudok szavakat, ha tudom az abct, viszont hiába mondom,hogy pozsalustya,azaz пожалуйста, ha nem tudom mit jelent, szavakat és mondatokat kéne tudnom magamtól alkotni, egy két(több) forrásom is van,ahonnan tudok tanulni,de valami tippet,valamit tudnátok mondani,ahhoz hogy ne tanuljak meg rosszul dolgokat, egyebek, hogy jobban menjen?
2018. okt. 24. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal a korosztállyal tudnál beszélgetni oroszul akik még oroszt tanultak a diákéveik alatt. Főleg akik még gimiben vagy fősulin illetve egyetemen is tanulták.
2018. okt. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megérné 2-3 hónap (igazából amennyire szükséged van egy társalgási szinthez) egy magántanárral. Utána lenne annyi alapod, hogy anyanyelvi beszélőkkel csetelj/beszélj skype-on pl.
2018. okt. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használj fordítót, és szótárazz. És egy nyelvkönyv segítségével tanuld meg a szabályokat. Magántanár nélkül is megoldható, de persze csak segítség ha van.
2018. okt. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En most duolingon kezdtem ujra az oroszt. Termeszetesen konyvbol is tanulok, es szotarazok, de jol begyakoroltatja a mondatokat, szavakat. Magadtol kell mondatot alkotni stb. Vannak klubbok ahova csatlakozhatsz. Annyi a hatulutoje, hogy oroszul csak angolul lehet rajta tanulni

De mivel irtad, hogy az megy, nem hiszem, hogy akadaly lenne. Plusz az angolodat is gyakorolnad vele 😊 raadasul ingyenes alkalmazas teljesen. Akkor kell fizetni ha nem szetetnel reklamot, de kibirhatoak a csomagok kozti reklamok.

2018. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!