Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez elég egy angol középfokú...

Ez elég egy angol középfokú nyelvvizsgához? (többi lent)

Figyelt kérdés

- 3000 leggyakoribb angol szó (innen megtanulom quizletbe átírásával: [link]

- nyelvtanokat megtanulom alaposan

- kifejezésekből a fontosakat

Áprilisban vizsgáznék és érdekelne h ez elég e hozzá :D

köszi előre is


2018. okt. 26. 15:57
 1/5 anonim válasza:
19%
Szerintem elég. És könyvesboltban tudsz venni olyan típusú gyakorlót mint amilyen nyelvvizsgára mész azt is érdemes beszerezni. Sok sikert:)
2018. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Így nem lehet nyelvet tanulni. A nyelvvizsga se nem szódolgozat, se nem nyelvtani teszt. Kommunikációs készségeket mér. Csak az számít, hogy hogyan használod a nyelvet.
2018. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

ma 17:29

Azért a középfok még nagyon messze van a kommunikációtól. Életemben egy szót nem beszéltem angolul, soha nem tanultam, 2 hónap gyorstalpaló után 87% komplex b2, kellett a diplomához. Vicc az egész.

2018. okt. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Az is kommunikáció, hogy hörögsz és mutogatsz. Az nem kommunikáció, hogy visszamondasz szavakat és szabályokat. A nyelvvizsgákon a megadott szintnek megfelelően kommunikálni kell.
2018. okt. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokkat, de ha tudom a szavakt és a nyelvtant akkor tudok is beszélni, meg az nagyjából alabból megy nekem :D
2018. okt. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!