Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A nyelvvizsga előtti napot...

A nyelvvizsga előtti napot leigazolja az iskola ha otthon maradunk?

Figyelt kérdés

2018. nov. 3. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Használj fel egy szülői igazolást.
2018. nov. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Lol

Már hogy igazolná? Nem nagy dolog egy nyelvvizsga, semmi okuk nincs leigazolni

2018. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
A kettőnek semmi köze egymáshoz, természetesen nem igazolja le. Neked kell vinned igazolást ha otthon maradsz.
2018. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Mi változik, ha egy nappal előtte otthon maradsz? Tipikusan hónapokig készülsz a nyelvvizsgára. Ha az eredményen 1 nap változtatna, az igencsak meglepő lenne.
2018. nov. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Nem igazolja, de amúgy lehet próbálkozni esetleg kikérővel, de talán apró az esélye, hogy megengedik ilyen ürüggyel, mert akkor mit csináltál már hónapokig előtte az iskolában? Szóval nem igazolja le, úgyhogy majd kell róla vinned igazolást, ha kihagyod azt a napot; egyébként én se feltétlen értem , minek hagynád ki.
2018. nov. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez a mi sulinkban márpedig így volt, bármennyire is furcsa egyeseknek. Csak szólni kellett előre, hogy mikor mész nyelvvizsgázni és az előtte való napon hiányozhattál és nem kértek tőled semmilyen igazolást, hanem akkor az osztályfőnököd beírta, hogy igazoltan voltál távol aznap. Kérdezz rá, hátha nálatok is van valami ilyesmi lehetőség :)
2018. nov. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

Nekem nem igazoltak le, eszembe sem jutott ilyen, elmentem orvoshoz igazolasert. Nem halsz bele, ha bebattyogsz hozza, nyelvvizsga elotti napon mar ugyse fogsz kb semmi ujat megtanulni, inkabb csak ismetelj, nezd at a feladatokat, amiket oldottal es a levelek formulait.

Ha jofej az orvosod ugyis megerti es ad arra az egy napra igazolast. Ha meg nem az, akkor mondd, hogy nagyon rosszul voltal reggel meg faj a fejed es kesz

2018. nov. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!