Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul ezt hogy mondanatok?

Angolul ezt hogy mondanatok?

Figyelt kérdés

Amikor 100 fuckboy îrkàl neked, de nem foglalkozol velük, mert tudod hogy mind egyforma ès talàlkozol egy sràccal aki màs, de ö nem foglalkozik veled...

Elegem van, egy kis idöre abbahagyom mindegyik social mediam hasznàlatàt.

Èn ezt így fordîtottam le:

When 100 fuckboys message you but you don’t give a fuck about them because you know they are all the same shit and you meet a guy who’s different but he’s ignoring you. Im done, i wont use my social accs for a few days



2018. nov. 6. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

"When 100 sexually promiscous beta males are constantly forwarding written messages to you, however you proceed to disregard them, since you're aware the aforementioned beings are consistently tantamount and you will eventually meet a divergent gentleman who is considerably deviating, but then he continues to overlook and refuses to acknowledge you.

I am drained, and thus for a while, I'll temporarily pausing my usage of social media accounts. "


Azt kérdezted én hogy mondanám, hát így :D

2018. nov. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez meröben màs, ahogy én fordítottam le, de azért köszi
2018. nov. 6. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

When 100 fuckboys messaging to you, but you don’t care about them because you know that they are all the same and you meet with another guy who is different, but he doesn’t pay attention to you...

I’m fed up, I’ll stop using social media for a while.

2018. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi😍💖
2018. nov. 6. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

#1 ZSENIÁLIS!


...


messaging helyett texting-et használnék. Ez inkább megfelelő arra, hogy irkál vagy rád ír (interneten, csevegőben). A messaging is lehet jó, de gyakorlatban inkább a textinget használják.


Ha meg állandóan és idegesítő módon irkál, akkor meg keep texting.

2018. nov. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!