Anki nyelv tanulás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőre legkésőbb májusban szeretnék angol B2-es nyelvvizsgát tenni. Az után 2020 nyarán tervben van Amerika, Camp Leaders-el, egyetemről. Mi a véleményetek az Anki programról, hasznos lehet nyelvtanuláshoz? Először a nyelvvizsgára szeretnék felkészülni és összehozni egy szókincset, később pedig egy komolyabb szókincsre szeretnék szert tenni. Mely csomagot ajánlanátok először és melyiket későbbiekre? Vagy hogyan tudnám fejleszteni magam, esetleg valami ötletek? Nyelvtanárhoz és nyelviskolába nem szeretnék járni, autodidakta módon szeretném ha lehet. Bármilyen segítséggel előbbre leszek és minden választ előre is köszönök! Üdv.
2018. nov. 13. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:
69%

Nekem alapjaiban változtatta meg a nyelvtanulás élményét. 4 nyelvet tanultam meg az elmúlt 10 évben, végig használtam. Egyre jobban ki tudtam használni, ahogy jobban megismertem. Az Anki jó használatához ismerni kell az elméletet, amire épül,és akkor nem kész paklikkal és irreális számokkal kínozza magát az ember, hanem tudja is, hogyan cisnálja.


Javaslom elolvasásra: [link]

2018. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!