Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapfokú angol nyelvvizsga...

Alapfokú angol nyelvvizsga nekem lehetséges?

Figyelt kérdés
Jöhetnek a tipikus "Mit érsz el azzal?, Csak pénzkidobás!" szövegek,de nekem nagyon kéne az alap nyelvvizsga. Eddig németet tanultam 10 éven át és hát a német nyelvel nem tudok cserediákként kimenni abba az országba ahová szeretnék. Angolul is tanulok 2 éve és alapfokkal kimehetnék,de egyáltalán nem lennék képes 1-2 éven belül a középfokra. Nem azt kérdezem, hogy "Lerakjam az angol alapfokot?", hanem azt, hogy ezért érdemes-e.

2018. nov. 18. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Kimehetsz alapfokkal tanulni es megvan az alapfoku tudasod hozza.

Innentol az a kerdes, hogy van-e folos penzetek, kb parmillio. Ugyanis a cserediak programok altalaban 1-2 milliotol kezdodnek. Ha van, akkor mit szamit mar ahhoz a nyelvvizsga ara?

2018. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy olyat is lehet, hogy amennyiben nincs megfelelő tőke még az induláshoz, az érettségi után elmegy az ember dolgozni, azt a pénzt félrerakja, és következő évben megy cserediáknak külföldre. Így két legyet lehet ütni egy csapásra, ugyanis a szülők pénztárcáját is megkönnyíted, illetőleg a munka mellett egy év alatt fel bírsz menni olyan szintre, hogy letegyél egy középfokút. Napi 2 óra intenzív angolozással könnyedén teljesíthető.
2018. nov. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!