Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Miért utálom ennyire a németet...

Miért utálom ennyire a németet? (többi lent)

Figyelt kérdés

A "történetem" röviden :8 osztályos gimibe járok, most vagyok hetedikes és ebben az évben kellet még egy nyelvet választani az angol mellé (francia és német között) Hát egyikhez nyelvhez se volt semmi kedvem igazából de inkább a németet valasztottam. Viszont most, hogy elkezdodott az iskola és már olyan szinten nem érdekel, és nem is akarom tanulni. Olyan értelmetlennek tűnik az egész. Mondjuk a tanár se a legjobb, felad egy leckét és azt mondja, hogy tanuljuk meg. Nem igazán értem. Mivel motivalhatnam magam arra, hogy akár minimálisan is de tanuljak/érdekeljen?

Bocsi kicsit hosszú lett



2018. nov. 22. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Motiváld magad azzal, hogy hasznos is lehet. Mehetsz külföldre vele dolgozni EU-n belül. Az angollal a Brexit miatt sok lehet a szopás.


Kb. a nyelvtanulás az egyetlen hasznos dolog az egész gimiben. Meg még annak amivel továbbtanulsz. Minden más teljesen felesleges.

2018. nov. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nagyon szeretem a németet, szerintem az egyik legjobb nyelv, könnyen tanulom. Én az angolt utálom tiszta szívemből, számomra attól ebolább csak a francia. Ha gondolod segíthetek neked a németben
2018. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hallgass rammsteint, és tarts észben, hogy k urva hasznos lesz, ha tudsz németül
2018. nov. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!