Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok ajánlani gyakorló...

Tudnátok ajánlani gyakorló feladatokat tartalmazó oldalakat a nyelvvizsgához?

Figyelt kérdés
Angol, középfok lenne, a jövő évben valamikor és ehhez azért elég sokat kell gyakorolnom, a szókincsemet gyarapítani. Nektek bevált valamilyen online gyakorló felület vagy akármi, amivel egyedül is előrébb juthatnék?

2018. nov. 27. 23:06
 1/2 anonim válasza:

[link]


Itt regisztrálj, tankönyvből állíts össze egy feladatlapot, majd tanulgatsd. Végig tudsz menni a megtanulástól a tesztig is, de akár kezdhetsz a tesztnél is. Szerintem már azzal tanulod a dolgot, hogy foglalkozol vele és összeállítod, és közben is olvasod. Meg van egy ilyen jó kis játék ahol be kell írnod pl az angol szónak a magyar változatát, de például kérdésekre is válaszolhatsz itt. Tudom, nem teljesen az amire te gondoltál, viszont hátha segít :)


Egyébként sok tantárgynál azon kívül hogy bemagolod mint a verset, semmi sem segít.

2018. nov. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a magolás nekem soha sem segített amúgy, képtelen voltam megtanulni egy verset normálisan :D
2018. nov. 28. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!