Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsga központot...

Melyik nyelvvizsga központot válasszam?

Figyelt kérdés

Középfokú angol már van régóta (rigó street), de most már kéne egy felsőfok is.

Mi alapján válasszak?

Az egyetlen kritérium talán az, hogy vizsgáztatóval akarok szóbelin beszélni, nem másik vizsgázóval.



2018. dec. 2. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Marad a Rigó street...
2018. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj szerintem egyaltalan nem gaz amikor egy ismeretlennel kell beszelni. Ajanlom a TELC-et. Ha vege az irasbelinek, akkor kirakjak a terembe a szobelis parok nevsorat. Ha korbekerdezed az embereket, akkor szerintem ugyis megtalaljatok egymast... Aztan megbeszelhetitek, hogy hogy menjen, altalaban van boven ilyen szabadido. Majd bekuldenek egy terembe, kidolgozzatok a kapott temakort (20 perc... nagyon sok), bementek a terembe es beszelgettek.


En a szobelitol feltem a legjobban, de kozben rajottem, hogy nem kell. Csak beszelgessetek es mindent mondj el, ami eszedbejut a temarol :)

2018. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A TELC januártól megszűnik. Egyébként én is az Origot ajánlom, vizsgáztatóval beszélsz, a szóbeli eredmény rögtön kint van és nem nagyon szivatnak.
2018. dec. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nálunk mindig úgyvolt hogy alapfok Origó középfok TELC Felsőfok ECL..
2018. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: miért? :DD


És ki az a "nálunk"? :D

2018. dec. 3. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Magántanáromnál,gimibe,nyelvsuliba,általánosba is ezeket mondogatták..TELC felsőfokon szivatós de ugye kiis mennek =marad az ECL felsőre és középre is..Hallottam olyat is hogy az origot külföldön nem fogadják el.
2018. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ecl -t es TELC-et is csináltam felsőn. Soha többé nem megyek ECL-re. A hangfelvétel gyalázatos volt. Külföldön nem fogadják el az Origo-t? Az ECL-t se ha komoly helyre mész. Ennyi erővel TOEFL-re, IELTS-re vagy Cambridge -re érdemes csak menni, és 2 évente frissítgetni. Ez szerintem nem szempont, ha nkncs küldöldi célod.
2018. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!