Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Égő, ha nem sikerül egy...

Égő, ha nem sikerül egy középfokú angol nyelvvizsga? Már három szem nyugtatót bevettem.

Figyelt kérdés
2018. dec. 2. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Volt egy csaj a munkahelyemen aki négyszer nekifutott és négyszer elcs.eszte. Na az égő volt. Nem mintha sokat tett volna azért hogy átmenjem, azt hitte, hogy a két szép szeméért majd odaadják neki a nyelvvizsgát.

Ha te nem ilyen vagy akkor nincs mitől félni.

2018. dec. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Egy angol tanfolyamot záró középfokú sem sikserült senkinek. Volt köztünk egy csaj aki a legrosszabb angolos volt. Ma luxushajón felszolgáló és ha nem használ napégés elleni valamit akkor igen, égő lehet a szikrázó napsütés.
2018. dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem ez az első volt. Persze, tudom és tapasztaltam, hogy az alap és a középfok között azért elég nagy a diferencia, és a vizsga után is kissé harmatosnak éreztem a teljesítményem, de azért az ember titkon bízik.
2018. dec. 2. 08:30
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
3 nyugtató....istenem. Jó hogy nem kötötted föl magad.
2018. dec. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nézd, eléggé padlót fogtam, amikor megláttam reggel a vizsgaeredményem. Ráadásul Origós nyelvvizsgán buktam meg, ami állítólag a legkönnyebb a többi közül. És tavaly szintén náluk szereztem meg az alapfokot.
2018. dec. 2. 08:52
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

És akkor most mi van? Elbuktad? Próbáld újra.

Nem az a gáz hogy elbuktad, hanem az hogy itt siránkozol meg nyugtatózgatod magad.


Mi a sz.ar van az emberekkel mostanában? Tényleg mindenki azt várja hogy minden szivárvány és póniló és olyan nincs hogy valami nem sikerül elsőre?


Tanuljál keményebben, öljél bele több időt és akkor meglesz. A siránkozás még nagyon kevés embernek jött be.

2018. dec. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Ilyen hozzáállással egy orvosi vagy jogász vizsgaidőszakot hogy élnél túl? Esetleg egy BME-n egy "ligthos" számonkérést ami harmadjára sem jön össze?


Ember ez egy nyelvvizsga...a cél: meglegyen...


Ha megvan és csak tizedjére akkor is megvan sőt kiharcoltad, kitartottál, küzdöttél érte.....ezenkívül a tapasztalat hasznos.....most már előnyben indulsz azzal szemben aki elsőnek megy majd nyelvvizsgázni, mert te már tudod mire számíthatsz, mik a gyengeségeid, mire készülj jobban! Ha ilyen szarokért nyugtatót szedsz be mit csinálsz majd amikor anyukád meghal? Fejlövés!

2018. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Én is megbuktam elsőre írásbelin. 3 hónapra rá újra mentem és sikerült. Nem a világ vége, kár ezen görcsölni.
2018. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
2x buktam 17 évesen. 25 évesen már tanítottam a nyelvet. Semmi értelme begyógyszerezned magad egy sikertelen vizsga miatt. Ha ilyen rosszul kezeled a stresszt, érdemes lenne szakember segítségét kérned. Az élet stresszes.
2018. dec. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és egyben a biztatást! Majd nekifutok még egyszer. :)
2018. dec. 2. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!