Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire érthető? Sok a...

Mennyire érthető? Sok a nyelvtani probléma benne? 2 hete tanulok angolul.

Figyelt kérdés

Hy!

I'm XY

I'm 18 years old.

I will like to deal with electrical, implementation and planning.

I would have liked it better explore in this area, and I for me important the practical training, and I it was extra on the open day conversation with the competent colleagues.

I working technical support, but I not career advancement opportunities, so I will like focus on learning


2018. dec. 11. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A “Hi” azt I-vel írjuk és nem y-nal
2018. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ennyi az egészben a probléma?
2018. dec. 11. 19:12
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem csak ennyi, van benne sokminden, de nagyjából átjön, hogy mit akartál mondani. :)
2018. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kifejtened?
2018. dec. 11. 19:45
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! XY vagyok, 18 éves. Elektromos implementációkkal és tervezéssel szeretnék foglalkozni. Szeretném jobban felfedezni ezt a területet, és nagyon fontos nekem a gyakorlati képzés, és nagyon klassz volt a nyílt napon a kompetens kollégákkal folytatott beszélgetés. Technikai segítségnyújtás területen dolgozom, de itt nincs lehetőség a továbblépésre, ezért szeretnék a tanulásra fókuszálni.
2018. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

I will like to deal with electrical, implementation and planning.

Itt azt szerettem volna,hogy szeretnék villamossággal foglalkozni,kivitelezés és tervezés.

2018. dec. 11. 20:14
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
I would like to deal with electrical engineering. - Szerintem ebben benne van a kivitelezés is meg a tervezés is (bár nem vagyok otthon a szakmában).
2018. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

Hi XY,


My name is XY. I am 18 years old.

I would like to work within the electronic implementation and planning field. I wish to explore more of this area, as practical training is important to me.


I have thoroughly enjoyed your Open Day. It was great to meet with competent colleagues.

I work within technical help, where there is no opportunity for career advancement, so this is one of reasons I would like to further educate and develop myself within the industry.


Csak nem gondoltad, hogy 2 het utan sikerul ehy levelet irnod? A szavakat csak osszedobtad. Sokkal tobb ido kell ehhez. Sok sikert.

2018. dec. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

"Csak nem gondoltad, hogy 2 het utan sikerul ehy levelet irnod? A szavakat csak osszedobtad."

Miért? Egész jól dobálja a szavakat, nem? :) Két hét után szerintem nagyon rendben van. Más két év után se tart itt.

2018. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
uhhh amit irtal elegge bonyolultnak hangzik :/
2018. dec. 12. 05:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!