Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy használjuk a shall...

Hogy használjuk a shall segediget?

Figyelt kérdés
A shall segedige kerdomondatban tanacskerdest is kifejezhet? Peldaul: Kezdjek el angolt tanulni azt mondhatom ugy hogy Shall I start learning English?

2018. dec. 27. 20:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Olvasd el az oldalt amit beküldtél légyszi

NOUN, vagyis főnév"

Nézd meg már légyszi hogy amit látsz ott fent, az miben különbözik az én linkemtől, oszt ha valamiben (segítek,a végén az aposztróf helyén lesz más), akkor javítsd ki és üss rá entert. :)


"És az, hogy egy-egy dialektus nagy ritkán használ valami hasonlót (beszélt nyelvben!), az nem jelent semmit."

Előbb volt a kijelentés, aztán jön az utánanézés, hát így csinálják ezt az okosok. :) Ugye, hogy ez is már mennyire más, mint az, hogy "Nincs. Öszzevont. Alakja"? :D


"Shakespeare angolban van shan’t, true

Az 17- edik század"

Még élnek olyanok ebben az országban, akik még a shan't-ot tanulták nyelvkönyvben, nyelvtanban. Ezek tükrözték a kinti helyzetet, miszerint használni meg még az amerikaiak is használták a múlt század első felében-kétharmadában. Ami Angliát illeti, ott meg jobban.

Shakespeare, mi? :D

2018. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rikikike nekem szánta a kommentjeit szerintem, dehát nem képes elismerni a hibáját..
2018. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!