Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo Decemberi vizsga eredmen...

Origo Decemberi vizsga eredmenye mikorra varhato?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondtak hogy ket unnep kozott felteszik, de eddig semmi, valaki valamit tud? Nagyon izgulok :) Koszonom!

2018. dec. 28. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de altalaban 30 nap szokott lenni. Én pont azt mondanám hogy az ünnepek miatt ki fog tolódni január elejére. En úgy emlekszem hogy amikor vizsgáztam áprilisban akkor május elejen raktak ki az eredményeket. Szóval nyugi tudom hogy ilyenkor idegbajos.
2018. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget :) hat igen elegge idegbajba vagyok :D
2018. dec. 29. 14:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Esetleg megkérdezhetem, hogy milyen nyelvből, milyen szintű vizsgán voltál? :)

Valamint, hogy milyen jellegű témák voltak? Miről kellett levelet írni, mi volt a fordítás/szövegértési feladat témája?

Előre is köszönöm a válaszod! :)

2019. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. Elmult honapokban en is vizsgaztam. B2 nemet. Irasbelin: csaladi esemeny volt a level en karacsonyrol irtam, nok is valalhatnak e ferfi munkat? Ez volt a 2. level. Szovegertes konyharol szolt, forditas az kozlekedesrol a lyukas szoveg meg egy pasirol. Szobeli: elejen rolam faggattak, kepem egy varos volt a szitu meg Pesti program volt:) remelem segitettem, nekem mindketto elsore meglett ha barmi kerdesed van irj nyugodtan
2019. jan. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!