Nyelvvizsga tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy pár kérdésem, légyszi segítsetek!

Spanyol B2-es nyelvvizsgát tennék április 13-án, Euroexam a terv es a cosmopolitan lingua nyelvsuliba tervezek járni addig.


Szerintetek lehetséges eljutni a B2es szintre úgy, hogy alapszinten tudok csak spanyolul egyelőre? Milyen tippeket adnátok?



2018. dec. 20. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt a videót ajánlom figyelmedbe.

[link]

2018. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tipp: Először tanuld meg a nyelvet és csak utána menj el belőle vizsgázni. Egyszerű stratégia, mit a faék, mégis tömegek ezen buknak el.

Nem hiszem, hogy áprilisig ennyit fejlődne a nyelvtudásod, de nem is lehetetlen.

2018. dec. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Cosmopolitan nagyon jó suli, én több nyelvből is oda jártam tanfolyamra, csak ajánlani tudom! Szerintem ha szorgalmas vagy, simán meg tudod csinálni. Lényeg, hogy sokat gyakorolj és minden nap foglalkozz vele. A cosmóban sok házit fogsz kapni, így emellé max. tudom tanácsolni, hogy nézz spanyol nyelvű filmeket/videókat, olyasmiket amiket ismersz. (Pl.: kedvenc sorozatodat spanyolul felirattal)
2018. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!