Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Jövőre angol nyelvtanulás...

Jövőre angol nyelvtanulás lesz intenzíven. Eddig is tanultam angolt, de nagyon rossz volt a tanárom. Viszont most év elején lesz egy meghallgatás, és ott eldöntik, hogy kezdőbe vagy haladóba kerülök. Miket kérdeznek egy ilyenen általában? 14/L

Figyelt kérdés
Azért tudok valamennyit angolul, de szeretnék egy kicsit felkészülni! Aki volt már ilyenen , vagy ha valakinek van valami ötlete segítene?
2010. jún. 28. 15:29
 1/4 anonim válasza:

hat az igeidoket mindenkepp...

lesz szobeli resze is?mert en olyanon voltam h volt szobeliis irasbeli is

2010. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szóval most mész középsuliba. Nálunk 9. elején csak írásbeli szintfelmérő volt, igeidőket kérdeztek főleg, az igék különböző alakjait, meg pl. mondatokat tagadó, kérdő formába rakni...


Ha lesz szóbeli része is, akkor szerintem magadról kell beszélned pár mondatot, miket szeretsz csinálni, van-e tesód, a volt sulidról, kedvenc tantárgyaid stb... vagy egy egyszerű téma, bemutatni a családodat, a lakóhelyedet...


Amúgy akkor se parázz, ha nem a haladóba kerülsz. A tanáron nagyon sok múlik, nálunk a kezdők tanára sokkal jobb volt, és a könyvben 2 év alatt simán utolértek minket majd lehagytak, meg ők még sok pluszot is tanultak hozzá. Szóval ha nem jön össze a haladó, akkor sem dől össze a világ! :)

2010. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első: igen lesz szóbeli is :S
2010. júl. 2. 08:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. júl. 2. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!