Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolt tanulók tudnának segíteni?

Angolt tanulók tudnának segíteni?

Figyelt kérdés
Az angol igéket tanulom de csak a rendhagyókat találtam meg listába szedve a szabályos igéket nem. Tudna valaki linkelni egy oldalt vagy egy app-ot ? Jó lenne ha a sabályos igék jelen és múltidőben lennének.

2019. jan. 14. 17:54
 1/6 anonim válasza:

Arra gondolsz, hogy pl. a draw-nak drew a múlt ideje (irregular) és mondjuk a play-nek meg played (regular)?

Ha igen, akkor: a regular-okat nem kell külön megtanulnod, csak az irregular-okat; a regular-ok majd menni fognak, mert csak egy "ed" végződést teszel azon szavak végére, amelyeknek nincs irregular múltideje.

woah, kicsit sokszor használtam regular és irregular szót.. mind1 xd remélem segítettem UwU

2019. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom csak olyan igéket is akarok tanulni külön ami nem rendhagyó. De már találtam egy appot.
2019. jan. 16. 05:39
 3/6 anonim ***** válasza:
És egyébként mi az app neve? Bocs az off-ért, de engem is érdekelne xD
2019. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
English verbs, csak így simán és kék az ikonja a közepén fehérrel betüvel a neve.
2019. jan. 17. 05:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszii :D
2019. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A másik amit hasznalok az a Color verbs az ikonja egy brit zászló egy szöveg buborékkal a közepén abban meg az app címe.
2019. jan. 17. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!