Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok hasonló videót amiben?

Tudtok hasonló videót amiben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azt vettem észre,ha ilyen videókat,filmet nézek akkor sokkal könnyebben tanulom az angolt.

Pl van egy részlet ami angol,angolul is írja a szöveget és alatta meg magyarul is,linkelek ilyet, esetleg ti is tudtok hasonló videókat?

https://www.youtube.com/watch?v=mNDA-o9yJNw


És a videó alatt a felíratok alatt betudom állítani a magyart


2019. jan. 15. 06:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Angolul azert van ki irva, mert az anyanyelvueknek meg mindig nehez neha megerteni Arnie mit mond. Nem angol tanulasra volt szanva.

En csak azt nem ertem, hogy emberek hogy tanulnak, koncentralnak a nyelvre, ha kozben feliratott olvasnak, nem is egyet es meg raadasul oda-vissza forditgatjak is agyban. Kozben a duma mar egesz mason van. En csak angolul neztem filmeket, feliratok nelkul.

2019. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!