Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » AZ IELTS-en britek vagy...

AZ IELTS-en britek vagy magyarok vizsgáztatnak?

Figyelt kérdés

Budapesten.

Amerikai akcentussal szoktam beszélni és kicsit fosok a britektől.



2019. jan. 17. 12:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én valamelyik nap néztem rájuk, hát 100* jobbak, mint bármelyik tetves magyar iskola.

Felgyorsított hangfelvételek, szarrágás, rosszindulat jellemzi ezeket.

2019. jan. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem emlékszem rá sajnos hogy milyen nemzetiségűek voltak, de az biztos hogy ha megfelelő szókinccsel, amerikai sztenderdek szerint jó kiejtéssel, helyesen beszélsz akkor nem fognak lepontozni csak mert más dialektusban beszélsz mint ők.

Az IELTS egy nemzetközi szervezet által szervezett vizsga, nagyon részletes előírásaik vannak hogy igazságos legyen az elbírálás, minden szóbeli rögzítve van a vizsgázó és a vizsgáztató adataival együtt hogy visszakereshető legyen panasz esetén. Nem engedhetik meg maguknak hogy "nem tetszik az amerikai akcentusod, hiába helyes a kiejtésed" indokkal lehúzzák az értékelésedet.

2019. jan. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Ha te ettől komolyan fosol, akkor elég téves elképzeléseid vannak a nyelvvel kapcsolatban ahhoz képest, hogy ilyen szintű vizsgát akarsz tenni. Ha egy brit vizsgáztató kiejétése összezavar, akkor ez a vizsga még bőven nem neked való, nagyon fejlesztened kell a listeninget.
2019. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Hatalmasat tévedsz, egyáltalán nem zavar össze, csak nem szeretem. És én sem beszélek brit akcentussal.

2019. jan. 17. 18:14
 5/24 anonim ***** válasza:
46%
Más meg a te büdös keleteurópai esl akcentusodat nem szereti, aztán mégse húzza az orrát.
2019. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem kelet-európai akcentusom van, hanem amerikai.

(Részben amerikai a családom, ezért.)

2019. jan. 17. 18:42
 7/24 anonim ***** válasza:
13%
Kerdezo, te csak probalod utanozni az amerikai akcentust. Soha nem lesz meg, ertjuk egymast?
2019. jan. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Kedves Majom!


Te csak próbálsz itt értelmesnek tűnő válaszokat adni, mint aki ért is hozzá.

De ez sose fog sikerülni. Értjük egymàst? :D

2019. jan. 18. 10:51
 9/24 A kérdező kommentje:

*helyesbítés: mégsem Majom a felhasználóneved, bocsi. Valamit elnézhettem. :D

Nem is tudom miért... :D

2019. jan. 18. 10:52
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Geez, the Hungarian paprika can’t handle the truth!😂

Just one advice for ya, f-off. That means and reads the same in brithis and American English, don’t shit yourself over it, seeetheart.

2019. jan. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!