Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Mennyi idő alatt lehet sikeresen felkészülni felsőfokra kb?

10. osztályban csináltam meg az angol B2-őt, utána még egy évig együtt tanultam a csoporttal, felsőfokra készültünk, de végül én nem mentem el, mert az orvosira készülést fontosabbnak tartottam akkor. Lényegében másfél éve nem angoloztam, most viszont úgy döntöttem, hogy hétvégente eljárok tanárhoz, és megpróbálom a felsőfokot. Szerintetek ilyen alappal reális egy szeptemberi időpont?

Keress kérdéseket hasonló témákban: angol, C1, felsőfok, tanulás, nyelvvizsga

jan. 20. 10:27  Privát üzenet  

A válaszok
Teljesen reális, én 2 hónap alatt készültem fel.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jan. 20. 10:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

EGY IELTS kaliberű vizsgára is elegendő lenne?

# 2/4Időpont jan. 20. 10:49 Privát üzenet
Arról nem tudok nyilatkozni, én ECL-t csináltam. :/

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont jan. 20. 11:05 Privát üzenet
Az IELTS 2 évig érvényes, és elég drága. Ha nem szükséges pont az a vizsga, akkor nem azt ajánlanám.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jan. 20. 13:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti milyen nyelvvizsgára mennyi idő alatt tudtatok felkészülni?
Melyik lenne könnyebb: angol felsőfokra VAGY angol és spanyol középfokra felkészülni? (Egyik nyelvből sincs előzetes tudásom. )
Emelt szintű érettségi után mennyi idő felkészülni a felsőfokra (német)?
Kevésbé népszerű nyelvből, hogy lehet felkészülni felsőfokra? (holland, török, szerb)?
Középfokú nyelvvizsgám van németből, akkor kb. mennyi idő alatt lehet felkészülni felsőfokra?
ÖSD felsőfokra milyen könyvekből lehet felkészülni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!