Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tud na valaki ajánlani egy...

Tud na valaki ajánlani egy nyelviskolát Lengyel nyelv tanulásához Budapesten?

Figyelt kérdés

Ha lehet árakat és véleményeket is kérek , ha lehetne olyanokat írjatok ahol a korosztály nem éppenséggel öreg , most vagyok 16 , szóval ha lehet hasonló korosztályt tanító nyelviskolát írjatok.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. febr. 12. 18:07
 1/2 anonim válasza:
Én nem tudok róla, hogy a Lengyel Intézeten kívül más intézmény rendszeresen szervezne lengyel nyelvtanfolyamokat (lehet valaki ismer ilyet és kijavít majd engem). Az ő áraikat megtalálod a honlapjukon, rosszat eddig nem hallottam róluk. Esetleg szóba jöhetne még magántanár, de az ugye drágábbra jön ki, mint ha csoportban lennél. Egyébként szerintem nem fogsz találni korosztályos csoportot, ahhoz túl kevesen tanulják ezt a nyelvet.
2019. febr. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ .
2019. febr. 12. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!