Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan közöttetek aki jó...

Van olyan közöttetek aki jó angolból és szívesen lefordítana nekem egy kis szöveget?

Figyelt kérdés
“ mindig felnéztem rád. Mindig hittem benned. Mindig hittem, hogy nem igazak a pletykák amiket rólad mondanak.aki jól ismer engem az tudja, hogy ő volt a mindenem gyerekkoromban, ő volt a példaképem és minden róla szólt. Ez a mai napig semmit nem változott, örökké szeretni foglak és el sem tudom mondani milyen sokat jelentesz nekem, eltelt 10 év és én ugyanúgy felnézek rád és tisztellek. Te és XY voltatok gyermekkorom legmeghatározóbb (vagy kiemelkedő tök mind1) alakjai.
2019. febr. 13. 03:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Jacko?
2019. febr. 13. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

I've always looked up to you and believed in you. I've always believed that the rumours they said about you were not true. Anyone who knows me knows that he/she was my role model when I was a kid and my life revolved around him/her, which hasn't changed to this day. I will always love you and I can't even begin to tell you how much you mean to me. 10 years have gone by and I still look up to you and respect you the same way. You and XY were the most influential figures of my childhood.


De kiss zavaros mit akarsz mondani, mert az elején valakihez beszélsz második személyben, utána meg elkezdesz harmadik személyben beszélni róla

2019. febr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amúgy ha tényleg Jacko az, akkor egyetértek, én is így vagyok vele :D
2019. febr. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!