Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki ezt nekem surgosen...

Kenorcsi kérdése:

Valaki ezt nekem surgosen leforditaná? :" Nov.28-an ellenorzest kaptam, sajnos a berletem otthon maradt es megbuntettek. Kerem vizsgaljak ki az ugyet, nezzek vissza a vasarlast kameran es kuldom a fotokat is.

Figyelt kérdés
"Soha nem utazom jegy vagy berlet nelkul. December 1-tol pedig eves berletet kivanok vasarolni. Kerem szuntessek meg a kovetelest."ezt is hozza kellene forditani. Puszi

2018. nov. 30. 09:36
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Magyarra fordítva így néz ki:

Nov. 28-án ellenőrzést kaptam, sajnos a bérletem otthon maradt és megbüntettek. Kérem vizsgáljak ki az ügyet, nézzék vissza a vásárlást kamerán, és küldöm a fotókat is.

Soha nem utazom jegy vagy bérlet nélkül. December 1-től pedig éves bérletet kívánok vásárolni. Kérem szüntessék meg a követelést.

2018. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy neked németül kellene?

Arról nem volt szó.

2018. nov. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hiaba teszel panaszt. A torveny azt mondja, hogy jegyed/berletednek nalad kell lenni felmutatasra.
2018. dec. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!